VÍTEJTE

STRUČNĚ O NÁS

Firma JINOVA s.r.o. se zabývá výrobou ohřívačů vzduchu a kooperační výrobu v různých oblastech strojírenství. Specializujeme se na přesnou strojírenskou výrobu. Pro dosažení vysoké kvality výroby využíváme klimatizované pracoviště metrologa. Naši zákazníci hodnotí kvalitu naší výroby kategorií A dodavatel. Pro vlastní i kooperační výrobu máme k dispozici konstrukční oddělení.

1985

Založení firmy INOVA

1992

privatizace a vznik JINOVA s.r.o.

1993

nákup licence a záhájení výroby ohřívačů MTP

2005

zahájení projektu modernizace výroby

2007

ISO 9001

2016

výstavba haly A a B

2018

výstavba haly C

2022

ISO 14001

      

současnost

Historie

počátky & současnost

Firma JINOVA s.r.o. vznikla roku 1992 privatizací z dřívější firmy INOVA odštěpného závodu Jilemnice. Firma se původně zabývala vývojem a výrobou technologicky náročných hydraulických přístrojů a jiných strojírenských výrobků náročných na přesnost.

V roce 1993 Firma JINOVA s.r.o. nakoupila licenci na výrobu ohřívačů vzduchu a zahájila tak vlastní výrobu v této oblasti. Kooperační výroba se postupně rozšiřovala především od roku 2005 se zahájením projektu modernizace výroby dochází průběžně k rozšiřování technologických možností a v této souvislosti i k nárůstu objemu kooperační výroby.

Vlastní výroba

plynové ohřívače vzduchu řady MTP

Jsme předním českým dodavatelem plynových ohřívačů vzduchu (s certifikací GAR) pro vzduchotechnická zařízení a technologické ohřevy. Naše výrobky exportujeme po celé Evropě.

ISO 9001 a ISO 14001

Prověřená firma splňující požadavky normy

Vývoj, výroba a servis plynových ohřívačů vzduchu a vzduchotechnických jednotek , kovovýroba, obrábění a zpracování plechu.